Přednášející

GOPAS

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, většinu z nich tvoří specialisté IT.

Petr Vlk

Enterprise Architect ve společnosti KPCS CZ, vizionář cloudových řešení postavených na platformě Microsoft a Microsoft MVP. S pomocí služeb Microsoft 365, Microsoft Viva a Microsoft Defender pomáhá více než 10 let s digitální transformací a adopcí u uživatelů.

Certifikace: Microsoft MVP

https://www.kpcs.cz/

Martin Vitouš

Nezávislý profesionál, který pomáhá firmám řešit problémy a využívat příležitosti nejenom při řízení IT, ale i celých firem. Využívá k tomu znalostí a zkušeností získaných za 30 let praxe v nadnárodních společnostech a při spolupráci s různými klienty.

Certifikace: ITIL Expert, PRINCE2 Practitioner, PRINCE2 Agile Practitioner, IPMA B, COBIT trainer, Kepner-Tregoe, DevOps, Lean SixSigma atd.

Michal Altair Valášek

Odborný konzultant a lektor. Ve všech těchto rolích se zabývá tvorbou, provozem a zabezpečením webových aplikací na platformě ASP.NET. Je také lektorem v GOPASu.

Certifikace: Microsoft ASP.NET MVP

https://www.rider.cz/

Ilja David

Působí jako OT Cyber Security Architect v KPCS, kde má na starosti nově vznikající tým OT kybernetické bezpečnosti. Předtím pracoval například v Airbus Defence and Space nebo v DNV.

Ákos Nagy

Specializuje se na technologie Microsoft. Jeho vášní je kvalita softwaru a je zastáncem kombinace dobré architektury a moderních technologií. Pomáhá firmám zavádět nové technologie a pravidelně školí týmy, jak vytvářet lepší produkty.

Certifikace: Microsoft Certified Trainer, EC-Council Certified Application Security Engineer .NET

https://hireme.dotnetfalcon.com

Michael Grafnetter

Specialista na infrastrukturní bezpečnost, Microsoft Azure a Windows PowerShell. Je autorem unikátní sady nástrojů DSInternals, která je určena pro auditory a penetrační testery Active Directory.

Certifikace: MCT, MCITP, MS MVP

Jan Pilař

Jan Pilař pracuje jako technický expert na Extended Detection and Response systémy ve společnosti Microsoft. Jeho doménou jsou produkty a řešení Microsoft 365 Defender a Microsoft Defender for Servers. Honza přednáší, tvoří podcast a investuje čas do popularizace tématu kybernetické bezpečnosti. 

Jiří Neoral

Odborník na Power BI. Nyní pracuje paralelně na pozici BI Architekta ve společnostech KPCS a Gesteem. Je také lektorem GOPASu v oblasti Business Intelligence.

Certifikace: MVP, MCSE (Business Intelligence, Data Management and Analytics, Data Platform)

Štěpán Bechynský

Lektor, konzultant a specialista produktů Microsoft. Pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na MS Azure, staral se o projekty IoT a nyní vzdělává partnery společnosti Microsoft.

Martin Haman

Rád předává své znalosti MS Office aplikací se zaměřením na Excel, VBA, analýzu dat a reporting. Aktuálně se zabývám optimalizací hotových reportů a studiem R jazyka.

Certifikace: 3x MOS Master, MCAS Master, MPS, GPT, ECDL