Přednášející

Vladimír Mužný

Nezávislý konzultant a vývojář databázových řešení na platformě Microsoft SQL Server od verze 7.0. V posledních letech se zabývá zejména školeními a vývojem projektů pro podporu a obsluhu výroby, a také vývojem řešení na platformě MS SQL Server Reporting Services. Zajímá se také o tvorbu řešení na platformě Microsoft Office SharePoint Server 2010, 2013 a vývojem řešení pro Office 365.

Jiří Neoral

S Business Intelligence technologiemi od společnosti Microsoft pracuji již přes 10 let. S Power BI od samého začátku, kdy začínalo doplňkem Power Pivot pro Excel. Po pěti letech v korporátu od loňského května pracuji paralelně na pozici BI Architekta ve společnostech KPCS a Gesteem. Kromě toho mě můžete potkat jako lektora v GOPASu na kurzech z oblasti Business Intelligence. Věnuji se i komunitní činnosti, za což jsem byl již 5 let v řadě oceněn společnostní Microsoft jako MVP (Microsoft Most Valuable Professional).

http://www.neoral.cz

Miroslav Holec

Jsem konzultant zaměřený na vývojářské technologie Microsoftu a zejména na návrh a architekturu REST služeb. Jako lektor seznamuji vývojáře s technologiemi [ASP].NET Core, gRPC, EF Core a Blazor. Návrh aplikací přizpůsobuji nejčastěji pro běh v cloudovém prostředí Microsoft Azure. Za mé komunitní aktivity jsem od roku 2016 oceněn jako Microsoft MVP.

David Gešvindr

David Gešvindr se v IT specializuje na uložení, zpracování a prezentaci dat uživatelům v různé podobě, což obnáší zejména vývoj a správu databází v Microsoft SQL Serveru, návrh architektury cloudových služeb v Microsoft Azure, ale také vývoj webových aplikací v ASP.NETu a mobilních aplikací v Xamarinu. David je certifikovaným technickým specialistou na různé Microsoft technologie. Za své aktivity pro odbornou komunitu WUG, kde přednáší a podílí se na organizaci pobočky v Brně, byl oceněn jako Microsoft MVP. V GOPASu má jako produktový manažer na starosti databázové kurzy a setkat se ním můžete v GOPASu na kurzech administrace, vývoje či ladění výkonu Microsoft SQL Server databází.

Petr Vlk

Petr Vlk je architektem cloudových řešení ve společnosti KPCS CZ, kde pomáhá s digitální transformací široké škále českých a zahraničních zákazníků. Je certifikovaným specialistou na nasazení online služeb Microsoft 365 a především jejich efektivního využití v oblasti osobní i firemní produktivity. Zároveň zde působí jako jeden z odborných garantů problematiky kybernetické bezpečnosti, kde aktivně definuje strategie zabezpečení firem pomocí technologií a služeb Microsoft. Pravidelně přednáší a vzdělává odbornou veřejnost a IT komunitu nejen na akcích české Windows User Group. Za tyto aktivity byl již nejednou oceněn titulem Microsoft MVP.

https://www.kpcs.cz/

Lubomír Ošmera

Lubomír Ošmera je lektorem a konzultantem v oblasti Microsoft technologií. Jeho primární zaměření je na bezpečnost cloudového i onprem Microsoft světa. Jako konzultant a architekt implementuje bezpečnostní technologie jak do malých společností v řádech desítek uživatelů, tak i do mezinárodních korporací v řádek tisíců uživatelů. Kromě bezpečnosti se intenzivně věnuje obecně operačním systémům Windows/Windows Server, Active Directory, Microsoft 365 a MS Azure. Je držitelem mezinárodních certifikací MCSE, MCT, CEH, CND, CCNA.

https://cz.linkedin.com/in/lubomirosmera

Robert Haken

Náruživý vývojář, který založil v roce 1997 společnost HAVIT, aby se mohl věnovat krásám programování a nemusel se zodpovídat nikomu, kdo by dával přednost polovičatým řešením. Řečník, blogger, mentor a leader - stále ochotný pomáhat ostatním tvořit lepší aplikace. Aktuálně pracuje ve společnosti HAVIT jako software & cloud architect se zaměřením na ASP.NET, .NET internals a Azure. Směřuje HAVIT k modelu svobodné a odpovědné firmy. Vystudoval výpočetní techniku na ČVUT FEL + podnikovou ekonomiku, management a právo v podnikání na VŠE Praha.

Michael Juřek

Po mnoha letech, kdy jsem pracoval ve společnosti Microsoft jako softwarový architekt, jsem již pěkných pár let nezávislý IT konzultant. V poslední době se hodně zabývám cloudovými technologiemi (aka Azure) a podporou životního cyklu vývoje aplikací (aka DevOps). Snažím se ale být "v obraze" v celém spektru technologií Microsoft pro vývoj a provoz aplikací.

Marek Chmel

Data Architect v Microsoft CEE se zaměřením na nasazení, správu a bezpečnost datových služeb jako Azure SQL DB, Azure Synapse Analytics a SQL Serveru.

Štěpán Bechynský

Po skoro devíti letech opustil Štěpán Bechynsky společnost Microsoft, kde pracoval jako Technical Evangelist se zaměřením na Microsoft Azure a zakotvil v klidnějších vodách farmaceutické společnosti MSD, kde měl na starost infrastrukturu v Amazon Web Services. V klidných vodách získal titul MVP a v roce 2016 se vrátil do společnosti Microsoft, kde se staral o IoT projekty v Německu jako technický konzultant. Od roku 2020 pracuje na pozici Microsoft Technical Trainer a vzdělává zákazníky a partnery společnosti Microsoft. Volné chvíle tráví nejraději u plotny.

https://cz.linkedin.com/in/stepanbechynsky

Jan Vrbata

Honza se IT věnuje více jak 30 let a to zejména administraci a programování v UNIXových operačních systémech. V současné době se věnuje vývoji systémových, desktopových a někdy i webových aplikací hlavně v C a Pythonu. S Pythonem začal pracovat někdy kolem roku 1995. V GOPASu zastává pozici product managera oblasti UNIX/LINUX.

Oldřich Šrubař

Aktivně nyní působí jako architekt/konzultant pro společnost KPCS CZ. Věnuje se převážně cloudovým technologiím se zaměřením na produkty Microsoftu (Azure, M365), jejich správu a bezpečnost. Zkušenosti má také z on- premises prostředí kde působil mnoho let jako architekt infrastrukturních prostředí. Baví ho extrémní sporty jako skateboarding, snowboarding a vše co zvedne trochu adrenalin. Rád cestuje a objevuje přírodu se svou ženou, dcerou a synem, kteří ho naplňují optimismem. Můžete ho potkat na KPCS či Microsoft webinářích zabývajících se migrací do cloudu nebo Azure Governance.

https://www.oldrichsrubar.cz/

LLPA

The Leading Learning Partner Association Born in the Netherlands in 2013, the Leading Learning Partners Association (LLPA) is a global organization with a presence in more than 55 countries. Our mission is to be the number one global cloud skills services organization, dedicated to providing the right tools, learning resources and services at the right time to ensure cloud skills are accessible to anyone and everyone at any time across the globe.

https://thellpa.com/