Přednášející

HackerFest 2021

Martin Haller

Spoluzakladatel společnosti PATRON-IT s.r.o. a celým srdcem technik. S využitím standardních i nekonvenčních řešení se snaží přinést co nejlepší zabezpečení malým a středním firmám a vyrovnat tak nerovnováhu sil mezi útočníky a obránci. O nové znalosti a zkušenosti se dělí na svém blogu

https://martinhaller.cz

Jan Marek

Jan Marek je red teamer, bezpečnostní konzultant a architekt s více než 15 lety praxe. Je spolumajitelem společnosti Cyber Rangers. Jeho profesní kariéra zahrnuje také školení a přednášení na předních konferencích.

Zaměřuje se především na služby v oblasti kybernetické bezpečnosti, privátního a veřejného cloudu, konkrétně Windows Security, Microsoft Cloud Security Stack (Azure Sentinel, Azure Defender, M365 Defender, Defender for Endpoint, Defender for Identity), Microsoft Hyper-V, Windows Server a Active Directory.

Na důkaz svých znalostí absolvoval řadu certifikací - OSCP, eCPPT, CHFI, CEH, CEI, Comptia Pentest+, MCSE a dalších. Za své komunitní aktivity aktivity získal ocenění Microsoft Community Contributor a Microsoft Most Valuable Professional (MVP) v kategorii Cloud and Datacenter Management. Jeho každodenní práce zahrnuje red teaming, penetrační testování, poradenství a poskytování školení v oblasti cyber security.

Paula Januszkiewicz

Paula Januszkiewicz je zakladatelkou a SEO v CQURE Inc. A CQURE Academy. Je taktéž Enterprise Security MVP, čestná Microsoft regionální ředitelka pro CEE a Cybersecurity expertka, která poskytuje konzultace zájemcům po celém světě.

Paula v roce 2017 dokončila Harvard Business School. Je jednou z nejlepších přednášejících na konferencích, jako je Microsoft Ignite (byla ohodnocena jako č. 1 z 1100 přednášejících), RSA (v roce 2017 byli v USA její dvě přednášky mezi pěti nejlepšími), Black Hat 2018 USA anebo Gartner Security Summit. Její prezentační schopnosti přilákaly na tisíce lidí.

V roce 2019 byla její prezentace ohodnocena jako nejlepší z Black Hat Asia 2019 Briefings! Paula má 17 leté zkušenosti z oblasti cybersecurity, penetračního testování, konzultací, školení a seminářů. Paula je členkou Technical Advisory Board v Royal Bank of Scotland – pomáhá zde udržovat bezpečnost na co nejvyšší úrovni! Má také přístup ke zdrojovému kódu Windows.

Jan Pilař

Jan Pilař se specializuje na technologie společnosti Microsoft již řadu let a ve své kariéře působil v řadě rolí od interního IT člověka po externího konzultanta jednoho z nejlepších partnerů na technologie MS v České republice.

Poslední dva roky pracuje ve společnosti Microsoft jako technický poradce na oblast Windows 10. Jako IT profesionál je držitelem řady certifikací jako MCP, MCTS nebo MCSA a v minulosti byl i držitelem ocenění Microsoft Most Valuable Professional.

William Ischanoe

Rád se zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponentami z pohledu bezpečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi.