Přednášející

William Ischanoe

Odborný konzultant a lektor

Rád se zabývá vším, co někdo zapomněl zašifrovat, Windows komponentami z pohledu bezpečnosti, autentizací, PKI, IPSecem a WiFi.

Certifikace: MCSE, MCSA, MCT, MCTS, MCITP, CEI, CEH, ECSA

Luboš Ošmera

Odborný konzultant, lektor

Lektor, konzultant a architekt v oblasti Microsoft technologií. Jeho primární zaměření je bezpečnost Microsoft světa (cloudového i onprem). Implementuje bezpečnostní technologie jak do malých společností, tak do mezinárodních korporací.

Certifikace: MCSE, MCT, CEH, CND

Martin Haller

Spoluzakladatel společnosti PATRON-IT a lektor

S využitím standardních i nekonvenčních řešení se snaží přinést co nejlepší zabezpečení malým a středním firmám a vyrovnat tak nerovnováhu sil mezi útočníky a obránci. O nové znalosti a zkušenosti se dělí na svém blogu https://martinhaller.cz

Certifikace: OSCP, ECSA, CHFI, MCSE, CCNP

https://martinhaller.cz

Marek Tóth

Bezpečnostní výzkumník

Pracuje jako Vulnerability Researcher ve společnosti Excello, a také jako Security Engineer ve společnosti Seznam.cz. Zaměřuje se především na bezpečnost webových aplikací. Ve svém volném čase se snaží dělat internet o trochu bezpečnějším místem a hledá webové zranitelnosti, které by mohl někdo zneužít. Technicky zajímavější nálezy poté více rozepisuje na svých osobních stránkách marektoth.cz.

Pavel Prochorov

OSINT specialista

Vystudoval Bezpečnostní technologie a systémy na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Řadu let vykonával práci soukromého detektiva, kde získal mnoho zkušeností s OSINTem a vyšetřovatelskými procesy. Aktuálně pracuje jako OSINT vyšetřovatel a externí konzultant v oblasti OSINTu a vyšetřování.